Şişli Dijital Baskı

Dijital baskı işlemleriniz için Abba reklam ailesi olarak Mecidiyeköy’deki ofisimizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Dijital baskı denildiğinde genellikle broşür ya da katalog baskı anlaşılsa da bugünün gelişmiş baskı makinaları sayesinde tişört baskı, t-sihrt baskı, kupa baskı, mug baskı, bardak baskı, fotoğraf baskı, ödev baskı, tez bazkı, tez ciltleme, cilt baskı, şişe baskı, kutu baskı gibi birçok alanda hizmet verilmektedir.

Abba Reklam kalite politikası, geniş ebatlı dijital baskı hizmetlerinde de kendini gösterir. Sürekli ilerleyen teknolojinin takipçisi olarak her dönemde müşterilerine en doğru baskı tekniklerini ve malzemeleri öneren firmamız; indoor, outdoor ve tekstil baskı hizmetleri sunmaktadır.

İndoor Baskı – Dijital Baskı
Abba Reklam tarafından gerçekleştirilen indoor dijital baskılar, İsviçre ve İsveç menşeli stand sistemlerinin malzeme kalitesini bütünleyecek düzeydedir.
Baskı kalitesini etkileyen en önemli faktör, üzerine baskı yapılan malzemenin niteliği ve baskı ön hazırlığının doğru bir şekilde yapılmasıdır.
Abba Reklam tarafından dijital baskılarda kullanılan tüm malzemeler Almanya’dan özel olarak ithal edilmekte ve baskı öncesi hazırlıklar bu konuda uzmanlaşmış bir ekip tarafından yapılmaktadır.

Bir yanıt yazın