Şişli Tabela

ŞİŞLİ TABELA

Hem iç mekanda, hemde dış mekanda firmanızın ihtiyacı olan tabelayı belirleyip, tabelanızı sanal ortamda üç boyutlu tasarım halinde hazırlayıp onayınıza sunuyoruz. Dilerseniz tasarım için vereceğiniz revizeyi uyguluyor tasarımın kafanızdakiyle birebir örtüşmesi için son düzenlemeleri yapıyoruz. Üretim aşamasında tamamen hayalinizdeki tabelayı görünür hale getiriyoruz.

ŞİŞLİ TABELA FİYATLARI

Tabela fiyatları metre kare üzerinden hesaplanmakta olup, kullanılan sarf malzemelere göre değişmektedir.  Bu yüzden kesin bir fiyat verilmesi mümkün değildir. En doğru tabela fiyatları için bizimle irtibata geçip ücretsiz keşif imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz, yerinde tespit yapıp sizi anladıktan sonra iş yerinize modern tabela seçenekleri ile size internet ortamında geri dönüş sağlıyoruz. Sunduğumuz seçeneklerden size uygun olanı beğendiğiniz takdirde size anında geri dönüş sağlıyoruz. Karar aşaması onaylandıktan kısa süre içerisinde sözleşme yapılıp imalata başlıyoruz. Dilerseniz sözleşmesiz de çalışma imkanı sunuyoruz. Tercihi daima siz değerli müşterilerimize bırakıyoruz.

ŞİŞLİ TABELA FİRMASI

Tabelanın boyutları ve tasarımına göre imalat süresi sözleşmede belirtilir, söz verilen iş günü içerisinde montaj yapılır.

Tabela Vergisi

Tabela vergileri bölge,semt ve boyutlara göre değişmekte olup bağlı olduğunuz Belediye’ye başvurup öğrendikten sonra Yılda Bir Kez (2 taksit seçeneği ile) size verilen günler içerisinde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bize iletişim sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın